Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zo školských lavíc do atletickej haly Elán - výsledky (27. 11. 2009)

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

(27. novembra 2009)

 

60 m – starší žiaci

31. Strachota Marek (95) – 8,75

 

60 m – mladší žiaci

4. Rupec Lukáš (97) – 8,71

19. Michálek Denis (97) – 9,24

27. Benko Andrej (97) – 9,62

37. Augustín Radovan (97) – 10,23

 

60 m – najmladší žiaci

4. Havlík Adam (98) – 9,38

7. Hitmar Jakub (98) – 9,56

11. Fialka Ján (98) – 9,71

26. Kuba Dušan (98) – 10,10

...Doller Michal (98) – NP!!!

 

400 m – najmladší žiaci

1. Hitmar Jakub (98) – 1:13,58

2. Havlík Adam (98) – 1:14,61

...Kuba Dušan (98) – NP!!!

 

600 m – mladší žiaci

9. Augustín Radovan (97) – 2:25,85

 

600 m – najmladší žiaci

1. Fialka Ján (98) – 2:00,64

 

800 m – starší žiaci

4. Strachota Marek (95) – 2:33,83

 

Diaľka – mladší žiaci

6. Rupec Lukáš (97) – 364

14. Michálek Denis (97) – 311

...Benko Andrej (97) – NP!!!

 

Diaľka – najmladší žiaci

6. Doller Michal (98) – 329

 

3 x 200 m – chlapci

2. v 4. rozbehu (Fialka – Hitmar – Havlík) – 1:39,40

4. v 4. rozbehu (Augustín – Doller – Kuba) – 1:49,61

...(Benko – Rupec – Michálek) – NP!!!

 

60 m – staršie žiačky

9. Ziková Petra (95) – 8,87 (finále „B“ - NP!!!)

 

60 m – mladšie žiačky

10. Nemcová Monika (97) – 9,17 (3. vo finále „B“ – 9,18)

12. Zváčová Karolína (97) – 9,25 (1. vo finále „B“ – 9,08)

13. Tomovičová Katarína (97) – 9,26 (5. vo finále „B“ – 9,29)

 

60 m – najmladšie žiačky

1. Karšayová Kristína (98) – 9,32

4. Chlepková Susanna (98) – 9,47

12. Stupňanová Sára (99) – 9,76

42. Blažíčková Stephanie (98) – 11,01

46. Bartlová Angelika (98) – 11,16

 

400 m – najmladšie žiačky

7. Blažíčková Stephanie (98) – 1:31,34

12. Bartlová Angelika (98) – 1:37,19

 

600 m – staršie žiačky

4. Ziková Petra (95) – 1:59,72

 

Diaľka – mladšie žiačky

12. Zváčová Karolína (97) – 357

20. Nemcová Monika (97) – 327

...Tomovičová (97) – 0 !!!

 

Diaľka najmladšie žiačky

7. Chlepková Susanna (98) – 295

10. Stupňanová Sára (99) – 281

...Karšayová (98) – 0 !!!

 

3 x 200 m žiačky

1. v 3. rozbehu (Zváčová – Tomovičová – Nemcová) – 1:38,44

2. v 3. rozbehu (Stupňanová – Chlepková – Karšayová) – 1:40,85

 

 

                                                                           

Výsledky spracoval: Petr FILIP