Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z krajského kola

A máme tu výsledky z krajského kola. Treba poznamenať, že sa súťažilo za nedôstojnych podmienok. Usporiadatelia zvolili za miesto pretekania kvôli finančným podmienkam štadión Interu, kde sa na trávu nesmie ani stúpiť. Z tohto dôvodu sa konal vrh guľou na vedľajšom ihrisku a hod kriketkou sa hádzal na dráhe, kde prebiehali súťaže! Dokonca dievčatá hádzali priamo medzi štartujúce štafety. To sme ešte nezažili a dúfame, že ani nezažijeme. Naše okresné kolo bolo proti tomuto olympiáda. Keď sme sa ohradili, bolo nám povedané, aby sme to organizovali my. Veľmi radi by sme krajské kolo zorganizovali, ale všetky zúčastnené školy by museli docestovať do Malaciek a to je pre pohodlných Bratislavčanov asi problém. Ešte raz dávame ponuku na zorganizovanie kraja u nás. Ale poďme k výsledkom. Naši chlapci a dievčatá zvládli preteky výborne a prvýkrát v histórii našej školy sme postúpili na majstrovstvá Slovenska tak v kategórii chlapcov ako i v kategórii dievčat. Všetci podali výkony na úrovni osobákov, niektoré však stoja za pozornosť. Monika Baňovičová sa predstavila vo výbornej forme. 60-ku už v rozbehu zabehla za 7,87s, vo finále zvíťazila výkonom 7,89s.Desať minút po finále zabehla tristo metrov za 40,94s! Maťo Koch zabehol 60m za 7,40s a 300m za 37,13s. Marco Adrien Drozda zvíťazil tiež v dvoch individuálnych disciplínach. V behu na 1 km dosiahol čas 2:48,75min a v skoku do diaľky skočil 582cm. Vo vrhu guľou zvíťazila Veronika Hruščová výkonom 10,70s. Claudia Hladíková prvýkrát od haly skákala do diaľky a dosiahla solídnych 532cm. Tiež obidve štafety, chlapčenská i dievčenská, zvíťazili. Okrem týchto víťazstiev si  zaslúži pozornosť i trojstovka Elišky Chvílovej, ktorá zabehla čas 41,52s. Majstrovstvá Slovenska sa konajú v Nových Zámkoch 9. júna. Sme radi, že práve v Nových Zámkoch, pretože s týmto oddielom máme priateľské vzťahy a vždy organizujú preteky na profesionálnej úrovni. Tak držte našim atlétom palce, aby dobre reprezentovali nielen školu, AC, ale i naše mesto.

Výsledky:

SAŠŠ - KRAJSKÉ KOLO ZŠ V ATLETIKE BRATISLAVA 25.5. 2009

60m chlapci

1. Koch Martin 93 ZŠ Záhorácka 7,40

2. Fridrich Adrián 93 ZŠ Bernoláková 7,57

3. Mišovič Marian 94 ZŠ Žitavská 7,71

4. Hlúbik Miroslav 94 G M. Alexie 7,75

5. Šnírer Michal 95 ZŠ Sibírska 7,78

6. Vajas Tomáš 94 ZŠ Vývojová 7,78

7. Klokner Matej 94 ZŠ Vajanského 7,95

8. Mundy Matej 93 ZŠ Tajovského 7,96

9. Šepeš Marcel 93 ZŠ Záhorácka 8,01

10. Kelemen Tomáš 93 ZŠ Riazanská 8,14

11. Magál Filip 95 ZŠ Podzáhradná 8,15

12. Mrva Michal 94 ZŠ Kupeckého 8,17

13. Zechmeister Marek 93 ZŠ Tilgnerova 8,18

14. Rupec Dunšan 95 ZŠ Záhorácka 8,19

15. Slaný Jozef 93 ZŠ Dubová 8,26

16. Šindelář Jaroslav 94 ZŠ Kupeckého 8,26

17. Hotár Michal 93 ZŠ Riazanská 8,35

18. Molnár Jakub 93 ZŠ Kupeckého 8,36

19. Cibák Tomáš 95 ZŠ Tilgnerova 8,36

20. Marček Peter 95 ŠG 8,40

21. Grozdanič Stanislav 93 ZŠ Podzáhradná 8,40

22. Bucsek Lukáš 93 ZŠ Lachova 8,44

23. Winter Luca 94 ZŠ Tilgnerova 8,55

24. Špiriak Jakub 96 ZŠ Tajovského 8,55

25. Varju Juraj 95 ŠG 8,85

26. Reindl Daniel 96 ŠG 9,07

27. Fejer Nikolas 93 ZŠ Dubová 9,09

28. Podmanický Vladimír 94 ZŠ Lachová 9,27

29. Korbel Samuel 95 ZŠ Lachova 9,85

Juhos Patrik 93 ZŠ Podzáhradná NP

60m chlapci finále

1. Koch Martin 93 ZŠ Záhorácka 7,40

2. Fridrich Adrian 93 ZŠ Bernolákovo 7,66

3. Mišovič Marian 94 ZŠ Žitavská 7,76

4. Šnírer Michal 95 ZŠ Sibírska 7,86

5. Klokner Matej 94 ZŠ Vajanského 7,90

6. Vajas Tomáš 94 ZŠ Vývojová 7,92

7. Hlúbik Miroslav 94 G M.Alexie 7,98

8. Mundy Matej 93 ZŠ Tajovského 8,16

300m chlapci

1. Koch Martin 93 ZŠ Záhorácka 37,13

2. Zechmeister Marek 93 ZŠ Tilgnerova 41,15

3. Herák Andrej 93 ZŠ Mlynská 41,50

4. Kelemen Tmáš 93 ZŠ Riazanská 41,51

5. Lenghart David 94 ZŠ Riazanská 42,42

6. Krejčí David 94 ZŠ Lachova 42,70

7. Drenka Marian 94 ZŠ Podzáhradná 43,07

8. Dvořáček Richard 94 ZŠ Podzáhradná 43,41

9. Molnár Jakub 93 ZŠ Kupeckého 43,50

10. Cibák Tomáš 95 ZŠ Tilgnerova 44,04

11. Rupec Dušan 95 ZŠ Záhorácka 44,78

12. Brogyanyi Martin 93 Ev. Lyc. Palisády 45,39

13. Horinek Lukáš 94 ZŠ Na bielensku 45,75

14. Csapai Tomáš 93 ZŠ Tajovského 45,87

15. Slaný Jozef 93 ZŠ Dubová 46,39

16. Poláček Samuel 94 ZŠ Riazanská 46,50

17. Okoličány Juraj 93 ZŠ Podzáhradná 46,96

18. Bača Matúš 94 ZŠ Tajovského 47,42

19. Marček Peter 95 ŠG 49,91

20. Reindl Daniel 96 ŠG 50,08

21. Ševčík Michal 95 ZŠ Lachova 53,08

22. Švec Jozef 93 ZŠ Dubová 53,50

Trochta Daniel 94 ZŠ Kupeckého NP

Petrek Tomas 95 ZŠ Kupeckého NP

Zedníček Daniel 94 ZŠ Dubová NP

1000m chlapci

1. Drozda Marko Adrien 94 ZŠ Záhorácka 2:48,75

2. Bělák Dag 93 ZŠ Sokolíková 2:56,55

3. Neštický Peter 94 ZŠ Bernolákovo 2:57,95

4. Wachs Patrik 94 ZŠ Medzilaborcová 3:03,03

5. Drenka Marián 94 ZŠ Podzáhradná 3:03,97

6. Brigant Martin 93 ZŠ Tajovského 3:04,65

7. Slovinec Vladimír 94 ŠG 3:07,07

8. Bačík Dominik 95 ZŠ Hodžu Pal. 3:08,31

9. Kovacs Martin 93 ZŠ Holičská 3:09,19

10. Gajdar Michal 94 ZŠ Záhorácka 3:11,27

11. Dvořáček Michal 94 ZŠ Podzáhradná 3:12,05

12. Gašparovič Adrina 94 ZŠ Tilgnerova 3:12,25

13. Fejer Nikolas 93 ZŠ Dubová 3:13,15

14. Jaslovský Tomáš 93 ZŠ Riazanská 3:15,15

15. Špiriak Jakub 96 ZŠ Tajovského 3:17,65

16. Varju Juraj 95 ŠG 3:19,71

17. Bordáč Šimon 93 ZŠ Svätý Jur 3:20,89

18. Trochta Daniel 94 ZŠ Kupeckého 3:21,01

19. Mladý Tomáš 94 ZŠ Tilgnerova 3:27,39

20. Hliva Viktor 94 ZŠ Dubová 3:30,41

21. Kovár Peter 95 ZŠ Lachova 3:32,77

22. Fondrk Marko 94 ZŠ Podzáhradná 3:42,23

23. Poliak Nikolas 97 ZŠ Tilgnerova 3:46,37

24. Badrňa Marek 96 ŠG 3:56,07

Novotný Richard 94 ZŠ Riazanská NP

Mrva Michal 94 ZŠ Kupeckého NP

Kandráč Patrik 94 ZŠ Dubová NP

skok do diaľky chlapci

1. Drozda Marco Adrien 94 ZŠ Záhorácka 582

2. Lohyňa Jakub 93 ZŠ Tilgnerova 533

3. Gajdoš Michal 93 ZŠ Nevädzova 528

4. Hlúbik Miroslav 94 G M.Alexie 522

5. Lenghart David 94 ZŠ Riazanská 517

6. Mundy Matej 93 ZŠ Tajovského 514

7. Šavara Denis 94 ZŠ Riazanská 508

8. Ondrovič Peter 95 ZŠ Záhorácka 496

9. Szabo Ján 93 ZŠ Podzáhradná 493

10. Benkovič Peter 93 ZŠ Tbiliská 485

11. Candrák Roman 93 ZŠ Podzáhradná 479

12. Pokojný Michal 95 ZŠ Kupeckého 479

13. Gajdar Michal 94 ZŠ Záhorácka 472

14. Juhos Patrik 93 ZŠ Podzáhradná 468

15. Zeman Lubomír 95 ŠG 468

16. Páleník Patrik 93 ZŠ Gessayova 468

17. Mikulička Patrik 94 ZŠ Dubová 463

18. Klamo Jakub 95 ZŠ Kupeckého 459

19. Brutenič Marek 95 ŠG 452

20. Winter Luka 94 ZŠ Tilgnerova 447

21. Krejčí David 94 ZŠ Lachova 445

22. Hliva Viktor 94 ZŠ Dubová 429

23. Kandráč Patrik 94 ZŠ Dubová 413

24. Zeman Tomáš 96 ŠG 378

Bača Matúš 94 ZŠ Tajovského 0

Petrek Tomas 95 ZŠ Kupeckého 0

Korbel Samuel 95 ZŠ Lachova 0

Kuric Pavol 93 ZŠ Riazanská 0

Fridrich Adrián 93 ZŠ Bernolákovo 0

skok do výšky chlapci

1. Barok Samuel 94 ZŠ Na bielenisku 170

2. Lohyňa Jakub 93 ZŠ Tilgnerova 165

3. Šavara Denis 94 ZŠ Riazanská 165

4. Juhas Patrik 94 ZŠ Olšovského 160

5. Kopča Marko Samuel 94 ZŠ Záhorácka 160

6. Csápai Tomáš 93 ZŠ Tajovského 160

7. Szabo Ján 93 ZŠ Podzáhradná 155

8. Čáhi Daniel 94 ZŠ Nevädzova 150

9. Zeman Ľubomír 95 ŠG 145

10. Kovar Peter 95 ZŠ Lachova 145

11. V

12. Šindelár Jaroslav 94 ZŠ Kupeckého 135

13. Gál Dominik 93 ZŚ Tbiliská 135

14. Brutenič Marek 95 ŠG 130

Hruška Michal 93 ZŠ Tilgnerova 0

Drozdanič Stanislav 93 ZŠ Podzáhradná 0

Roder René 94 ZŠ Podzáhradná 0

Zeman Tomáš 96 ŠG 0

Ďuriš Filip 95 ZŠ Riazanská 0

Pokojný Michal 95 ZŠ Kupeckého 0

Klamo Jakub 95 ZŠ Kupeckého 0

Benca Lukáš 93 ZŠ Záhorácka 0

Ondrovič Peter 95 ZŠ Záhorácka 0

Kalina Roman 93 ZŠ Dubová 0

vrh guľou chlapci

1. Vamoš Oliver 94 ZŠ Jarovce 13,10

2. Gavora Pavol 93 ZŠ Tajovského 12,15

3. Holúbek Marek 93 ZŠ Nálepku 12,06

4. Kajanovič David 94 ZŠ Drotárska cesta 11,80

5. Stranovský Filip 93 ZŠ Tajovského 11,38

6. Egyed Ivan 94 ZŠ Tajovského 11,32

7. Kolenič Lukáš 93 ZŠ Ostredkova 11,30

8. Fabián Bruno 93 ZŠ Záhorácka 10,97

9. Kapitán Viktor 94 ZŠ Dubová 10,77

10. Benca Lukáš 93 ZŠ Záhorácka 10,58

11. Kopča Marco Samuel 94 ZŠ Záhorácka 10,53

12. Hovorka Martin 93 ZŠ Sibírska 10,43

13. Jaslovský Tomáš 93 ZŠ Riazanská 10,36

14. Švec Jozef 93 ZŠ Dubová 9,86

15. Jančo Milan 95 ZŠ Lachova 9,65

16. Mikulička Patrik 94 ZŠ Dubová 9,06

17. Okoličány Juraj 93 ZŠ Podzáhradná 9,00

18. Roder René 94 ZŠ Podzáhradná 8,96

19. Bednárik Denis 95 ŠG 8,54

20. Ševčík Michal 95 ZŠ Lachova 8,24

21. Šebo Matúš 93 ZŠ Tilgnerova 7,97

22. Szabo Tomáš 97 ŠG 6,81

23. Fekete Andrej 93 ZŠ Tilgnerova 6,78

Sandtner Marek 93 ZŠ Slovenský Grob 0

Brunovský Peter 94 ZŠ Kupeckého NP

Ďuriš Filip 95 ZŠ Riazanská NP

Holúbek Marek 93 ZŠ Nálepku NP

hod kriketkou chlapci

1. Jančo Milan 95 ZŚ Lachova 76,10

2. Frajtl Patrik 93 ZŠ Nejedlého 71,90

3. Brunovský Peter 94 ZŠ Kupeckého 71,40

4. Mišovič Marián 94 ZŠ Žitavská 70,40

5. Hovorka Martin 93 ZŠ Sibírska 68,20

6. Fabián Bruno 93 ZŠ Záhorácka 66,60

7. Novotný Richard 94 ZŠ Riazanská 66,40

8. Bucsek Lukáš 93 ZŠ Lachova 65,80

9. Vito Viktor 93 ZŠ Mlynská 63,00

10. Fondrk Marko 94 ZŠ Podzáhradná 62,80

11. Hurban Adam 93 ZŠ Záhorácká 61,00

12. Kalina Roman 93 ZŠ Dubová 58,90

13. Šepeš Marcel 93 ZŚ Záhorácka 57,70

14. Podmanický Vladimír 94 ZŠ Lachova 54,90

15. Engyel Adrián 94 ZŠ Tajovského 54,20

16. Candrák Roman 93 ZŠ Podzáhradná 54,20

17. Borovička Boris 94 ZŠ Riazanská 53,70

18. Kuric Pavol 93 ZŠ Riazanská 52,50

19. Zedníček Daniel 94 ZŠ Dubová 52,30

20. Kandráč Patrik 94 ZŠ Dubová 50,70

21. Šindler Erik 94 ZŠ Kupeckého 49,40

22. Magál Filip 95 ZŠ Podzáhradná 48,30

23. Badrňa Marek 96 ŠG 45,20

24. Bednárik Denis 95 ŠG 44,30

25. Brigant Martin 93 ZŠ Tajovského 42,50

26. Fekete Andrej 93 ZŠ Tilgnerova 40,90

27. Szabo Tomáš 97 ŠG 40,50

28. Šebo Matúš 93 ZŠ Tilgnerova 37,10

29. Mladý Tomáš 94 ZŠ Tilgnerova 33,10

štáfeta 4x60m chlapci

1. ZŠ Záhorácka (Koch, Drozda, Šepeš Kopča) 30,06

2. ZŠ Podzáhradná (Magál,Drenka, Szabo, Candrák) 31,42

3. ZŠ Kupeckého (Brunovský, Molnáe, Mrva, Šindelář) 31,56

4. ZŠ Záhorácka B (Fabián, Gajdár, Hurban, Rupec) 32,02

5. ZŠ Tilgnerova (Zechmeister Cibák, Lohyňa, Winter) 33,12

6. ZŠ Lachova (Kovár, Krejčí, Birošík, Bucsek) 34,02

7. ZŠ Dubová (Slaný, Zedníček, Fejer, Švec) 34,50

8. ŠG (Zeman Ľ, Brutenič, Varjú, Marček) 35,00

60m dievčatá

1. Báňovičová Monika 95 ZŠ Záhorácka 7,87

2. Môciková Pertra 94 ZŠ Dubčeka 8,09

3. Chvíľová Eliška 94 ZŠ Záhorácka 8,25

4. Nikolová Timea 93 ŠG 8,32

5. Trsťanová Adriana 94 ŠG 8,41

6. Kučerová Petra 94 ZŠ Tilgnerova 8,57

7. Samková Eva 94 ZŠ Sibírska 8,58

8. Pálková Petra 95 ZŠ Záhorácka 8,63

9. Martinkovičová Rebeka 95 ZŠ Tajovského- Senec 8,68

10. Moravčíková Barbora 95 ŠG 8,69

11. Horínková Denisa 95 ZŠ Na bielensku 8,89

12. Bagová Laura 95 ZŠ Nobelovo nam. 8,89

13. Lichošerstovová Andrea 94 ZŠ Nevädzová 8,97

14. Stachová Stanislava 94 ZŠ Tilgnerova 9,00

15. Šujanská Magdaléna 95 ZŠ Hlboká 9,14

16. Nagyová Rebeka 96 ZŠ Nevädzova 9,17

17. Beláčková Lea 95 ZŠ Dubová 9,22

18. Slezáková Karolína 97 ZŠ Fáddly – Pezinok 9,24

19. Grmanová Simona 96 ZŠ Nevädzová 9,28

20. Micajová Barbora 93 ZŠ Hlboká 9,44

21. Babjaková Nikola 94 ZŠ Pankúchova 9,44

22. Matušáková Petra 94 ZŠ Fandly-Pezinok 9,51

23. Slezáková Miriam 94 ZŠ J.Pavla II. 9,54

24. Morkusová Barbora 94 ZŠ Tajovského – Senec 9,60

25. Ivčicová Beata 93 ZŠ Fandly-Pezinok 9,66

26. Ižová Melánia 97 ZŠ Kalinčiakova 9,78

27. Movková Michaela 97 ZŠ Pankúchova 9,78

28. Šujanská terézia 95 ZŠ Hlboká 10,33

29. Kovačovičová Jana 97 ZŠ Kalinčiakova 11,23

30. Urbanová Dominika 97 ZŠ Pankúchová 11,62

60m dievčatá finále

1. Baňovičová Monika 95 ZŠ Záhorácka 7,89

2. Môciková Petra 94 ZŠ Dubčeka 8,09

3. Chvíľová Eliška 94 ZŠ Záhorácka 8,19

4. Nikolová Timea 93 ŠG 8,23

5. Trsťanová Adriana 94 ŠG 8,41

6. Pálková Petra 95 ZŠ Záhorácka 8,57

7. Samková Eva 94 ZŠ Sibírska 8,63

8. Kučerová Petra 94 ZŠ Tilgnerova 8,69

300m dievčatá

1. Baňovičová Monika 95 ZŠ Záhorácka 40,94

2. Chvíľová Eliška 94 ZŠ Záhorácka 41,52

3. Slovíková Veronika 94 ŠG 44,94

4. Lohyňová Kornélia 95 ZŠ Tilgnerova 45,68

5. Trsťanová Adriana 94 ŠG 46,96

6. Mareková Michaela 95 ZŠ Nevädzová 48,85

7. Kučerová Petra 94 ZŠ Tilgnerova 49,08

8. Szemanová Katarína 95 ZŠ Nevädzová 49,33

9. Martonkovičová Rebeka 95 ZŠ Tajovského-Senec 49,79

10. Pribinová Lucia 94 ZŠ Pankúchova 49,98

11. Babjaková Nikola 94 ZŠ Pankúchova 50,37

12. Kongyková Karin 93 ZŠ Tajovského-Senec 50,59

13. Majnová Dominika 94 ZŠ Fandly-Pezinok 50,88

14. Markovičová Romana 96 ZŠ Kalinčiakova 51,47

15. Šlosárová Kristína 95 ZŠ Fandly- Pezinok 52,87

16. Timisová Ivana 94 ZŠ Hlboká 52,91

17. Zámecová Monika 95 ZŠ Na bielisku 53,25

18. Nitková Dominika 94 Ev.Lýceum 55,11

19. Drobná Veronika 98 ZŠ Nevädzova 56,97

20. Šujanská Terézia 95 ZŠ Hlboká 58,83

21. Hatalová Andrea 96 ZŠ Hlboká 1:00,91

22. Ižová Melánia 97 ZŠ Kalinčiakova 1:06,61

Urbanová Dominika 97 ZŠ Pankúchová NP

800m dievčatá

1. Stachová Stanislava 94 ZŠ Tilgnerova 2:31,76

2. Sekáčová Romana 95 ZŠ Záhorácka 2:33,32

3. Šunová Dominika 95 ZŠ Záhorácka 2:36,08

4. Tomašovičová Michaela 94 ZŠ Vajanského 2:38,80

5. Laluhová Katarína 95 ŠG 2:41,72

6. Csogleiová Eva 93 ŠG 2:41,90

7. Benčúrová Katarína 93 ZŠ Tilgnerova 2:45,56

8. Šípošová Iveta 94 ZŠ Mlynská 2:46,71

9. Ferjancová Katarín 97 ZŠ Beňovského 2:50,85

10. Beláčková Lea 95 ZŠ Dubová 2:51,49

11. Hejdová Katarína 97 ZŠ Tilgnerova 2:54,87

12. Rothová Timea 95 ZŠ Tajovského – Senec 2:55,75

13. Baďurová Veronika 95 ZŠ Fandly-Pezinok 2:56,18

14. Šrámková Alexandra 95 ZŠ Nevädzová 2:57,79

15. Kollárová Andrea 94 ZŠ Medzilaborecká 2:58,31

16. Baranová Dominika 94 ZŠ Budatínska 2:59,31

17. Drobná Veronika 98 ZŠ Nevädzova 3:01,41

18. Tráčiková Michaela 95 ZŠ Pankúchová 3:03,79

19. Hanušová Alexandra 97 ZŠ Kalinčiakova 3:05,59

20. Vargová Lenka 95 ZŠ Pankúchová 3:07,17

21. Šujanská Magdaléna 95 ZŠ Hlboká 3:16,81

22. Micajová Barbora 93 ZŠ Hlboká 3:18,15

23. Lukášová Katarína 94 ZŠ Tajovského-Senec 3:18,29

24. Soboličová Lenka 94 ZŠ Hlboká 3:18,75

skok do diaľky dievčatá

1. Hladíková Claudia 94 ZŠ Záhoracka 532

2. Nikolová Timea 93 ŠG 507

3. Harculová Veronika 93 ZŠ Záhoracka 502

4. Csolleiová Kristína 95 ŠG 494

5. Moravčíková Barbora 95 ŠG 487

6. Palková Petra 95 ZŠ Záhorácka 465

7. Čorejová Monika 95 ZŠ Kupeckého 459

8. Božiková Mária 93 ZŠ Ostredková 451

9. Lohyňová Kornélia 95 ZŠ Tilgnerova 445

10. Majnová Dominika 94 ZŠ Fandly-Pezinok 441

11. Slezáková Katarína 97 ZŠ Fandly-Pezinok 426

12. Lichošerstonová 94 ZŠ Nevädzova 422

13. Samková Eva 93 ZŠ Sibírska 422

14. Tomanová Klaudia 95 ZŠ Tilgnerova 418

15. Rothová Timea 94 ZŠ Tajovského-Senec 413

16. Pališčáková Martina 94 ZŠ Nevädzova 405

17. Kunáková Laura 96 ZŠ Mudroňova 399

18. Jurová Barbora 95 ZŠ Nevädzová 386

19. Mocková Michaela 97 ZŠ Pankúchova 379

20. Markovičová Romana 96 ZŠ Kalinčiakova 374

21. Timková Denisa 94 ZŠ Tajovského-Senec 374

22. Lukáčová Katarína 94 ZŠ Tajovského- Senec 370

23. Sliacka Diana 96 ZŠ Pankúchova 348

Homolová ZŠ Pankúchova 0

Šedivá Nikola 93 ZŠ Pankúchova 0

skok do výšky dievčatá

1. Struhárová Monika 93 ŠG 155

2. Hruščová Veronika 94 ZŠ Záhorácka 150

3. Csolleiová Kristína 95 ŠG 145

4. Meszárošová Lucia 94 ZŠ Podzáhradná 145

5. Ifčková Beata 93 ZŠ Fandly-Pezinok 145

6. Nagyová Rebeca 96 ZŠ Nevädzová 140

7. Mareková Klaudia 94 ZŠ Fandly-Pezinok 140

8. Dacková Dominika 95 ZŠ Záhorácka 140

9. Šlosárová Kristína 95 ZŠ Fándly-Pezinok 135

10. Doležajová Monika 95 ZŠ Pankúchova 135

11. Pribišová Lucia 94 ZŠ Pankúchova 135

12. Šunová Dominika 95 ZŠ Záhorácka 135

13. Kogyková Karin 93 ZŠ Tajovského-Senec 130

14. Grmanová Simona 96 ZŠ Nevädzová 130

15. Nagyová rebeca 96 ZŠ Nevädzová 125

16. TomanováKlaudia 95 ZŠ Pankúchova 125

17. Šedivá Nicola 94 ZŠ Pankúchova 120

18. Marčeková Michaela 95 ZŠ Nevädzová 120

19. Sliacka Diana 96 ZŠ Pankúchová 115

20. Ledererová Lucia 95 ZŠ Hlboká 110

vrh guľou dievčatá

1. Hruščová Veronika 94 ZŠ Záhorácka 10,70

2. Véghová Jana 94 ŠG 10,08

3. AutratováKarin 94 ZŠ Tilgnerova 9,90

4. Horváthová Michaela 94 ZŠ Bernolákovo 9,57

5. Ondrejkovičová R. 94 ZŠ Na bielisku 9,40

6. Meszárošová Lucia 94 ZŠ Podzáhradná 8,78

7. Harculová Veronika 93 ZŠ Záhorácka 8,78

8. Markusová Barbora 94 ZŠ Tajovského-Senec 8,60

9. Kolesová Dominika 95 ŠG 8,46

10. Mareková Klaudia 94 ZŠ Fandly-Pezinok 8,30

11. Filinová Dominika 94 ZŠ Tilgnerova 8,25

12. Kocsiová Mária 93 ZŠ Pankúchova 8,06

13. Karácsonyiova Linda 94 ZŠ Sibírska 7,77

14. Erdelyová ZŠ Pankúchova 7,68

15. Dosiová Simona 94 ZŠ Hlboká 7,57

16. Drobná Karolína 94 ZŠ Nevädzova 7,50

17. Idešicová Timea 94 ZŠ Fandly-Pezinok 7,48

18. Ledererová Lucia 95 ZŠ Hlboká 7,40

19. Szemanová Katarína 95 ZŠ Nevädzová 6,85

20. Pupkayová Kristína 95 ZŠ Tajovského -Senec 6,50

21. Velčíková 97 6,47

22. Burdanová Ivana 96 ZŠ Fandly-Pezinok 6,46

23. Kršáková Petra 93 ZŠ Pankúchova 5,75

Madrová Veronika 98 ZŠ Kalinčiakova 0

Timková Denisa 94 ZŠ Hlboká 0

Erdelyová Nikola 93 ZŠ Gessayova NP

Dacková Dominika 95 ZŠ Záhorácka NP

Struhárová Monika 93 ŠG NP

hod kriketkou dievčatá

1. Trucová Ivana 94 ZŠ Malacky 55,20

2. Horváthová Petra 93 ZŠ Nejedlého 51,60

3. Gorfelová Jeziva 94 ZŠ Tajovského-Senec 50,60

4. Willímová Dominka 94 ZŠ Podzáhradná 49,30

5. Hošoffová Laura 93 ZŠ Nobelovo nám. 48,70

6. Slavová Dominika 95 ZŠ J.Pavla II. 46,90

7. Sekáčová Romana 95 ZŠ Záhorácka 46,50

8. Kolesová Dominika 95 ŠG 45,40

9. Idešicová Timea 94 ZŠ Fandly-Pezinok 44,90

10. Véghová Jana 94 ŠG 44,70

11. Beňová Eva 94 ZŠ Záhorácka 43,95

12. Autratová Karin 94 ZŠ Tilgnerova 42,80

13. Holúbková Veronika 94 ZŠ Dubová 42,00

14. Pališčáková Martina 94 ZŠ Nevädzova 41,90

15. Laluhová Katarína 95 ŠG 39,50

16. Burdanová Ivana 96 ZŠ Fandly-Przinok 37,80

17. Dobosiová Simona 94 ZŠ Hlboká 33,80

18. Filinová Dominika 94 ZŠ Tilgnerova 33,50

19. Benčúrová Katarína 95 ZŠ Tilgnerova 33,20

20. Timková Ivana 96 ZŠ Hlboká 32,60

21. Hanušová Alexandra 97 ZŠ Kalinčiakova 31,80

22. Drobná Karolína 94 ZŠ Nevädzova 29,30

23. Šrámková Alexandra 95 ZŠ Nevädzova 28,10

24. Velčíková Michaela 97 ZŠ Kalinčiakova 26,30

25. Hatalová Andrea 96 ZŠ Hlboká 25,40

26. Madrová Veronika 98 ZŠ Kalinčiakova 23,00

27. Pupkayová Kristína 95 ZŠ Tajovského-Senec 21,80

Košáková Petra 94 ZŠ Pankúchova NP

Kovácsyová Mária 93 ZŠ Pankúchova NP

štafeta 4x60 dievčatá

1. ZŠ Záhorácka A (Baňovičová, Harculová, Hladíková, Chvíľová) 31,33

2. ZŠ Tajovského-Senec 33,69

3. ŠG (Trsťanová, Moravčíková, Slovíková, Nikolová) 33,75

4. ZŠ Tilgnerova (Kučerová, Stachová, Lohyňová, Tomanová) 35,09

5. ZŠ Nevädzova (Nagyová, Pališčáková, Szemanová, Lichošerstonová) 35,51

6. ZŠ Hlboká (Šujanská, Ledererová, Timková, Timková) 36,11

7. ZŠ Fandly-Pezinok (Majnová, Slezáková, Mareková, Matyšáková) 36,63

8. ZŠ Záhorácka B (Dacková, Hruščová, Šunová, Sekáčová) 37,05

PORADIE DRUŽSTIEV

chlapci

1. ZŠ Záhorácka 859

2. ZŠ Podzáhradná 695

3. ZŠ Zajovského 670

4. ZŠ Riazanská 631

5. ZŠ Tilgnerova 609

6. ŠG 549

7. ZŠ Lachova 531

8. ZŠ Dubová 525

9. ZŠ Kupeckého 459

dievčatá

1. ZŠ Záhorácka 1118

2. ŠG 964

3. ZŠ Tilgnerova 809

4. ZŠ Nevädzová 661

5. ZŠ Fándlyho PK 656

6. ZŠ Tajovského 608

7. ZŠ Pankúchova 495

8 ZŠ Hlboká 434

9. ZŠ Kalinčiakova 268

oroš Lukáš 96 ZŠ Tajopvského 135
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

žako - chyba

... a síce (veď tí, ktorí tam boli vedia) štafeta B Záhoráckej skončila druhá, nie ôsma. Našťastie!