Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ďalšie preteky v Břeclavi

V stredu sme si opäť odskočili do Břeclavi na kontrolné preteky.  Výsledky sú také prázdninové, ale forma klope na dvera a čaká, kedy môže vstúpiť. Ešte však musí chvíľu počkať.

výsledky:

150 m/Ženy Běh1 w-0.3
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Schmidová Martina906207ACP Olymp Brno18.99
2Chvílová Eliška940000AC Malacky19.60
3Löfflerová Kristýna945725TJ Lokomotiva Břeclav20.03
4Baňovičová Monika950000AC Malacky20.19
5Štáhlová Zuzana925610TJ Lokomotiva Břeclav20.37
6Hladíková Claudia940000AC Malacky20.73
150 m/Ženy Běh2 w-0.2
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Mociková Petra960000UK Bratislava19.94
2Harculová Veronika930000AC Malacky20.00
3Mociková Michaela940000UK Bratislava20.67
4Vodičková Pavla965507TJ Nová Včelnice21.04
5Lohyňová Kornelia950000UK Bratislava21.76
6Jelínková Kateřina966104TJ Nová Včelnice24.32
150 m/Muži Běh1 w-0.4
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Turčáni Roman900000UK Bratislava16.27
2Lacina Jakub870322TJ Lokomotiva Břeclav17.98
3Majer Marek930413VSK Univerzita Brno18.05
4Vymyslický Tomáš891121TJ Lokomotiva Břeclav18.10
5Burzla David931125TJ Lokomotiva Břeclav18.12
6Paulík Roman880205TJ Lokomotiva Břeclav18.31
150 m/Muži Běh2 w-0.3
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Bottlik Jakub940000UK Bratislava18.14
2Fojtách Marek940710TJ Lokomotiva Břeclav19.18
3Lengyel Ondrej940000UK Bratislava19.35
4Hlávka Filip960000UK Bratislava19.67
5Kirn Andrej950000UK Bratislava20.25
6Jeřábek Jakub960309ŠAK Židlochovice21.38
300 m/Ženy Finále
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Malariková Markéta885529TJ Lokomotiva Břeclav44.18
2Mociková Petra940000UK Bratislava44.55
3Lohyňová Kornelia950000UK Bratislava46.17
4Mociková Michaela960000UK Bratislava46.39
5Horáková Alena935211ŠAK Židlochovice51.07
300 m/Muži Finále
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Turčáni Roman900000UK Bratislava37.39
2Bottlik Jakub940000UK Bratislava38.08
3Paulík Roman880205TJ Lokomotiva Břeclav38.17
4Burzla David931125TJ Lokomotiva Břeclav39.45
5Juška Radek930308TJ Lokomotiva Břeclav41.49
200 m překážek/Ženy Finále w+0.2
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Baňovičová Monika950000AC Malacky31.28
2Chvílová Eliška940000AC Malacky31.45
3Harculová Veronika930000AC Malacky31.57
4Hladíková Claudia940000AC Malacky32.98
5Štrynková Anežka955416TJ Nová Včelnice33.16
6Šunová Domika950000AC Malacky34.00
200 m překážek/Muži Finále w+0.2
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Valachovič Jakub850000AC Malacky29.64
skok daleký/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Hladíková Claudia940000AC Malacky5.21
2Malariková Markéta885529TJ Lokomotiva Břeclav5.20
3Baňovičová Monika950000AC Malacky5.04
4Löfflerová Kristýna945725TJ Lokomotiva Břeclav5.00
5Harculová Veronika930000AC Malacky4.97
6Pappová Martina916031TJ Lokomotiva Břeclav4.93
7Bobálová Dominika936130TJ Jiskra Otrokovice4.70
8Chvílová Eliška940000AC Malacky4.52
9Lánská Kristýna925915TJ Lokomotiva Břeclav4.48
10Šunová Domika950000AC Malacky4.41
11Schmidová Tereza966102AK Hodonín4.25
12Vodičková Pavla965507TJ Nová Včelnice4.16
13Horáková Alena935211ŠAK Židlochovice4.15
14Jelínková Kateřina966104TJ Nová Včelnice3.68
15Štrynková Anežka955416TJ Nová Včelnice3.65
skok daleký/Muži
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Majer Marek930413VSK Univerzita Brno6.17
2Lacina Jakub870322TJ Lokomotiva Břeclav6.05
3Juška Radek930308TJ Lokomotiva Břeclav5.86
4Valachovič Jakub850000AC Malacky5.22
5Lengyel Ondrej940000UK Bratislava5.18
6Hlávka Filip960000UK Bratislava5.13
7Jeřábek Jakub960309ŠAK Židlochovice4.43
8Kirn Andrej950000UK Bratislava4.37
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Jelínková Kateřina966104TJ Nová Včelnice08.36
2Vodičková Pavla965507TJ Nová Včelnice06.70
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Hruščová Veronika940000AC Malacky11.15
2Löfflerová Kristýna945725TJ Lokomotiva Břeclav09.50
3Štrynková Anežka955416TJ Nová Včelnice08.35
vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Kardošová Lenka925817TJ Lokomotiva Břeclav08.55
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Jeřábek Jan970401ŠAK Židlochovice06.84
2Jeřábek Jakub960309ŠAK Židlochovice06.56
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Pernecký Martin940713TJ Lokomotiva Břeclav14.12
2Fojtách Marek940710TJ Lokomotiva Břeclav10.09
3Janků Lukáš940000TJ Lokomotiva Břeclav09.50
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Ošmera Marek870704TJ Lokomotiva Břeclav12.48
2Vymyslický Tomáš891121TJ Lokomotiva Břeclav09.15
hod diskem 1kg/Ženy
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Hruščová Veronika940000AC Malacky25.23
2Kardošová Lenka925817TJ Lokomotiva Břeclav23.80
3Ošmerová Štěpánka945213TJ Lokomotiva Břeclav19.34
4Lánská Kristýna925915TJ Lokomotiva Břeclav14.55
hod diskem 1kg/Žáci
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Pernecký Martin940713TJ Lokomotiva Břeclav34.45
2Janků Lukáš940000TJ Lokomotiva Břeclav24.95
3Fojtách Marek940710TJ Lokomotiva Břeclav23.85
hod diskem 2kg/Muži
poř.jménoroč.oddíl/státvýkonvítrreg.výkonvítrbody
1Ošmera Marek870704TJ Lokomotiva Břeclav34.36
2Vymyslický Tomáš891121TJ Lokomotiva Břeclav28.66
3Lacina Jakub870322TJ Lokomotiva Břeclav27.90
4Pláteník Petr580000TJ Lokomotiva Břeclav25.86
5Chlumecký Zbyněk640214TJ Lokomotiva Břeclav21.52
6Lánský Bořivoj580000TJ Lokomotiva Břeclav19.89

nahoru

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář