Okresné kolo v cezpoľnom behu 2010
3. 10. 2010
OKRESNÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU
V stredu, dňa 22. septembra 2010, si v areáli Zámockého parku v Malackách zmerali sily žiaci ZŠ a študenti SŠ v Okresnom kole v cezpoľnom behu.
Do súťaže sa zapojilo celkom 103 školou povinných žiakov, z jedenástich škôl celého okresu. Okrem postupových kategórií (staršie žiačky, starší žiaci, študentky a študenti) sa organizátori (KŠÚ Bratislava a CVČ Malacky) rozhodli do súťaže zapojiť aj mladších a najmladších žiakov resp. žiačky.
Najúspešnejšou školou sa stala ZŠ Záhorácka 95, Malacky, ktorej žiaci vybojovali spolu 9 zlatých, štyri strieborné a jednu bronzovú medailu. Medzi najúspešnejšie školy patrili aj študenti Gymnázia Ul. 1. mája (4 – 1 – 2), žiaci ZŠ M. Olšovského Malacky (3 – 3 – 4) a žiaci ZŠ Studienka (0 – 2 – 4).
Do krajského kola si v kategórii družstiev postup zabezpečili žiaci ZŠ M. Olšovského, Malacky, žiačky ZŠ Záhorácka 95, Malacky, študenti a študentky Gymnázia Ul. 1. mája Malacky. V kategórii jednotlivcov si postup vybojoval Vladimír Nízky zo ZŠ Záhorácka 95, Malacky.
Z výsledkov OK v cezpoľnom behu (22. 9. 2010, Zámocký park, Malacky):
SÚŤAŽ JEDNOTLIVCOV
Najmladší žiaci (1 000 m):
1. M. Havlík (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 4:03,0
2. J. Cigánek (ZŠ Studienka) – 4:07,0
3. M. Gelinger (ZŠ Olšovského, Malacky) – 4:08,7
Najmladšie žiačky (500 m):
1. K. Besseová (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 1:55,2
2. S. Majzúnová (ZŠ Studienka) – 1:56,4
3. T. Jakubčíková (ZŠ Olšovského, Malacky) – 2:06,4
Mladší žiaci (1 500 m):
1. M. Lörinczi (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 5:49,0
2. T. Rišo (ZŠ Štúrova, Malacky) – 5:52,8
3. J. Švaral (ZŠ Studienka) – 5:55,8
Mladšie žiačky (1 000 m):
1. J. Kimličková (ZŠ Olšovského, Malacky) – 4:05,3
2. Ž. Drinková (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 4:09,6
3. V. Antálková (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 4:09,9
Starší žiaci (3 000 m):
1. V. Nízky (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 11:30,9
2. E. Marek (ZŠ Olšovského, Malacky) – 11:36,7
3. J. Hus (ZŠ Olšovského, Malacky) – 11:40,4
Staršie žiačky (1 500 m):
1. M. Nemcová(ZŠ Záhorácka, Malacky) – 6:36,4
2. K. Zváčová (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 6:46,3
3. K. Chválová (ZŠ Záhorská Ves) – 6:51,5
Študenti (5 000 m):
1. M. A. Drozda (Gymnázium Ul. 1. mája) – 20:04,7
2. T. Maták (Gymnázium Ul. 1. mája) – 20:35,2
3. R. Kužlík (Gymnázium Ul. 1. mája) – 20:46,5
Študentky (3 000 m):
1. R. Sekáčová (Gymnázium Ul. 1. mája) – 13:30,2
2. D. Šunová (Gymnázium sv. Fr. z Assisi) – 14:48,6
3. A. Vosátková (Gymnázium Ul 1. mája) – 15:01,0
SÚŤAŽ DRUŽSTIEV
Najmladší žiaci:
1. ZŠ Záhorácka, Malacky
2. ZŠ Sološnica
3. ZŠ Studienka
Najmladšie žiačky:
1. ZŠ M. Olšovského Malacky
2. ZŠ Záhorácka, Malacky
3. ZŠ Studienka
Mladší žiaci:
1. ZŠ Záhorácka, Malacky
2. ZŠ M. Olšovského Malacky
3. ZŠ Štúrova, Malacky
Mladšie žiačky:
1. ZŠ Záhorácka, Malacky
2. ZŠ M. Olšovského, Malacky
3. ZŠ Dr. J. Dérera, Malacky
Starší žiaci:
1. ZŠ M. Olšovského, Malacky
2. ZŠ Záhorácka, Malacky
3. ZŠ Studienka
Staršie žiačky:
1. ZŠ Záhorácka, Malacky
2. ZŠ Dr. J. Dérera, Malacky
3. ZŠ M. Olšovského, Malacky
Študenti:
1. Gymnázium Ul. 1. mája, Malacky
2. RC Sološnica
Študentky:
1. Gymnázium Ul. 1. mája, Malacky
2. Gymnázium sv. Františka z Assisi, Malacky
Petr Filip
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář